Jen pro holky!

29. dubna 2008 v 17:59 |  ♥ Moe keci ♥
ilustrační obrázek
V létě je ideální příležitost prožít romantickou lásku. Jestli se v tvém okolí vyskytuje kluk, který se ti líbí a přitom neví, že existuješ, máme pro tebe pár rad a doporučení:

Úsměv - je strašně důležitý! Pevný pohled, pěkně z očí do očí, žádné uhýbání pohledem a úsměv: široký, ne jen lehce zvednuté koutky, ale ať jsou vidět zuby! Jen ať si všimne, že jsi ráda, že ho vidíš, jen ať má o čem přemýšlet! Uvažuj: kolik holek se na něho za den tahle pěkně usměje? Jeden milý, přátelský úsměv udělá hotové divy.


Zájem - projev zájem o jeho koníčky. Zjisti, co dělá rád, a zkus se k němu přiblížit touhle cestou. Například se rád večer co večer honí za míčem na místním fotbalovém plácku. Vyražte s kámoškami fandit, dávej najevo radost z jeho úspěchů. Ale pozor: jestli kluci něco nemají rádi, jsou to uječené holky. Takže povzbuzovat ano, ale decentně: nevřískat, nehulákat jako pavián - sice si tě patrně všimne, ale poklábosit půjde s nějakou tišší holkou. Nebo co takhle večerní koupání v rybníku, kde on pravidelně rybaří? Přisedneš, zeptáš na to či ono, zachvěješ se zimou, půjčí ti mikinu - docela slibný začátek.

Vzhled - kluci samozřejmě vnímají, co nosíš, jak jsi učesaná, jestli pěkně voníš. Neberou to ale jako ty, kluci vidí až výsledek, totiž jestli ti to sekne. A buď si jistá, že ti sekne všechno, v čem se cítíš dobře, uvolněně, jistě (pokud to samozřejmě nejsou vytahané tepláky a staré tričko po tvém sourozenci, které by potřebovalo vyprat a zašít!). Jasně, pokud provozuješ ty sama nějaký sport, předpokládá se, že se zpotíš a umažeš. Jenže pak se vynoříš z koupelny bez poskvrnky, voňavá (nepřežeň to s vůní: hektolitr silné voňavky ho naplní nejistotou a taky pozor na šminkování. Rtěnka jakoby nanášená zednickou lžící a do dálky jiskřící oční stíny ti k úspěch moc nepomůžou!) Na co si dej vždycky pozor, jsou vlasy. Kluci se jich rádi dotýkají, musí tedy k pohlazení přímo vybízet. Je fuk, jestli máš účes jako vrabčák, nebo dlouhý romantický cop, hlavně měj vlasy vždy čisté, pokud možno hebké a lesklé.

Drobné ženské lsti, jak na sebe strhnout jeho pozornost, jsou v této hře zvané flirtování povolené: bezradnost ("Prosímtě, já se v tom jízdním řádu vůbec nevyznám, můžeš mi říct, kdy mi jede nejbližší autobus?") Muži rádi dávají najevo převahu, proč toho malinko nevyužít?! Nebo snad nejstarší fígl: potkáte se a tobě "náhodou" vypadne z ruky plážová taška, kabelka nebo třeba láhev s pitím. Jestli se vrhne k zemi a začne pomáhat se sbíráním, je napůl vyhráno. Přidej se, pak už jen letmý dotek rukou, pohled zblízka do očí… Pamatuj, že už kdysi dámy pouštěly na zem své hedvábné kapesníčky, aby jim je objekt jejich zájmu mohl podat. Nic nového pod sluncem.

A když už je "ruka v rukávě" a máš se svým miláčkem domluvenou první schůzku ve dvou, nezapomeň na pár užitečných drobností:

Na rande doraž včas, maximálně s několikaminutovým zpožděním. Uvaž, co si o tobě pomyslí kluk, kterého necháš hned napoprvé půlhoďku čekat? Že ti nestojí za to abys přišla přesně, že si ho tudíž asi moc nevážíš…

I když jsi nervózní, nedej to na sobě moc znát: nemávej rukama, snaž se je udržet v klidu, pokud se budeš neustále dotýkat vlasů, oblečení, tváře, pozná úplně KAŽDÝ, že máš nervy na pochodu.

Nech ho mluvit, kluk tě chce okouzlit, bude se před tebou asi trochu vytahovat, protože se ti chce ukázat v co nejlepším světle, dokázat ti, žes neudělala chybu, když jsi právě teď s ním. Budeš-li jeho vyprávění přerušovat dotazy na značku jeho džín, zaměstnání rodičů nebo výši kapesného, pravděpodobně tě zařadí do kategorie povrchních holek, které není třeba brát moc vážně.

Taky není dobrý nápad smskovat, byť třeba jen kámošce. Co by sis pomyslela ty, kdyby během vašeho rande vytáhnul mobil a začal smolit textovku?!

A kdy hodit zpátečku? Kromě toho, že se na tebe začne sápat v prvních pěti minutách (čímž dává najevo, že si tě asi moc neváží), doporučujeme ubrat plyn, když má tendenci mluvit nepěkně o svých bývalkách, když neustále fňuká, že mu nikdo nerozumí, zato každý ubližuje, a když ti začne vypočítávat, jaké choroby prodělal, jaké docela určitě má a kolik tablet musí denně spolykat, aby vůbec zůstal naživu.
Na rande doraz včas, maximálne s niekoľkominútovým meškaním. Uváž, čo si o tebe pomyslí chalan, ktorého necháš hneď po prvý krát polhodinu čakať? Že ti nestojí za to, aby si prišla presne, že si ho asi veľmi nevážiš...

Aj keď si nervózna, nedaj to na sebe poznať, nemávaj rukami, snaž sa ich udržať v pokoji, pokiaľ sa budeš neustále dotýkať vlasov, oblečenia, tváre, všimne si úplne KAŽDÝ, že si nervózna.

Nechaj ho hovoriť, chlapec ťa chce okúzliť, bude sa pred tebou asi trochu vyťahovať, pretože sa ti chce ukázať v čo najlepšom svetle, dokázať ti, že si neurobila chybu, keď si práve teraz s ním. Keď budeš jeho rozprávanie prerušovať dotazmi na značku jeho džínsov, zamestnanie jeho rodičov, alebo výšku vreckového, pravdepodobne ťa zaradí do kategórie povrchných dievčat, ktoré nie je treba brať vážne.

Tiež nie je dobrý nápad smskovať, napríklad len kamarátke. Čo by si si pomyslela ty, keby behom vášho rande vytiahol mobil a začal smskovať?

A kedy hodiť spiatočku? Okrem toho, že ťa začne obchytkávať v prvým piatich minútach (čím dáva na javo, že si ťa neváži), odporúčame ubrať plyn, keď má tendenciu hovoriť nepekne o svojich bývalých, keď neustále fňuká, že mu nikto nerozumie, zato každý ubližuje, a keď ti začne vypočítavať, aké choroby prechodil, aké určite má a koľko tabletiek musí denne užívať, aby vôbec ostal nažive.

A pokiaľ prvé rande prebehne v pohode a tešíš sa na ďalšie stretnutie, tak ti môžeme iba popriať, aby si prežila pekné, zaláskované leto a aby si čo najdlhšie cítila šteklenie motýlích krídel v bruchu.


A jestli první rande proběhne v pohodě, jestli se už těšíš na další setkání, tak ti můžeme jenom přát, abys prožila pěkné, zaláskované léto a abys co nejdéle cítila šimrání motýlích křídel v břiše.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama