kávička...a hubnutí..

15. května 2008 v 21:23 |  ♥ zdravé hubnutí ♥
klik na celý článek..

I když je káva nejrozšířenější návykovou drogou na světě, tak její pití má i pozitivní účinky. Dokáže Vás povzbudit, zlepšuje Vaši duševní činnost, jste schopni po ní pracovat déle a co víc, trocha kofeinu pomáhá při cvičení a hubnutí.

Hubnutí a káva: Jen vypití jednoho šálku kávy má za následek zvýšenou spotřebu energie a když se k tomu začnete hýbat či cvičit, můžou se dít neuvěřitelné věci.

Hubnutí a káva - vyšší výdej energie : Když Vaše tělo přijme menší množství kofeinu, začne se energie odčerpávat z tukových zásob. Tělo získá větší výkonnost, výdrž a není tak vyčerpané. Proto jste i schopni déle cvičit, což má za následek vyšší výdej energie.

Hubnutí a káva - všeho s mírou :Ovšem nesmíte zapomenou, že i u kávy platí heslo: všeho s mírou. Nadměrné množství vypité kávy Vám může přivodit bolesti žaludku.

Pokud kávě nedokážete odolat a běžně vypijete tři i více šálků, svému tělu nepomůžete, ba naopak. V tomto případě se budete muset snažit organismus detoxikovat, než se pustíte do hubnutí. Vyzkoušet můžete minerální kúru Hollywood Mineral Fit Slim, která zeštíhluje a detoxikuje zároveň.

Hubnutí a káva - záleží na době konzumace :V případě, že chcete kávu používat jako prostředek pro hubnutí nebo povzbuzení, musíte ji vypít v době, kdy jsme naprosto svěží. V opačném případě Váš organismus vyčerpá rychleji své zdroje energie.

Hubnutí a káva - krásné prožitky :Budete-li pít kávu s rozmyslem, získáte nejen krásné prožitky z konzumace, ale navíc se budete cítit plní síly a možná i o pár kilo zhubnete.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 marty321 marty321 | Web | 23. října 2008 v 19:01 | Reagovat

jestli chcete zhubnout tak klikejte na web....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama